Fuar Hakkında

TİGİAD- Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği iş birliği ve Voli Fuar Hizmetleri A.Ş organizasyonuyla düzenlenecek olan 2. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Fuarı, 8. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı ile eş zamanlı olarak bitişik salonlarda 20-23 Kasım 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM) – Yeşilköy’de 2. Salonda 9250 m2 alanda, kapılarını açmaya hazırlanıyor.

TİGİAD Hakkında

1999 yılında İSGİAD (İş Güvenliği İş Adamları Derneği) ismiyle kurulan ardından TİGİAD (Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği) olarak isim değiştiren dernek, iş güvenliği ve sağlığına yönelik kişisel koruyucu malzemeler üreten, ithal eden, pazarlayan, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren kişiler arasında bir köprü oluşturmaktadır.  Derneğin, merkezi İstanbul’da, üyeleri Türkiye genelinde bulunan bir sivil toplum örgütüdür.

Voli Fuar Hizmetleri A.Ş Hakkında

1988 yılında Tekstil Makinaları Fuarı ile faaliyetine başlayan Voli Fuar, Türkiye’nin köklü sektörel fuarcılık şirketlerindendir. Voli Fuar Hizmetleri, küresel ölçekte ticarete herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı fuarları yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda yeni fuar markaları oluşturarak ilk tercih olma hedefine hızlı adımlarla yürümektedir. Hâlihazırda devamlı olarak, İstanbul Hırdavat Fuarı, Evcharge Show ve Solarex İstanbul fuarlarını organize etmektedir. Konusunda uzman ve yenilikçi çalışanlarıyla butik fuarcılığın da öncüsü ve lideri olan şirket, kuruluşundan günümüze kadar 150’ye yakın fuar organizasyon ile 150 ülkeden yüzbinlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır.